KONST / Litografier / Litografi 8761099
nr 876 1099
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Litografi, Yrjö Edelmann (f. 1941), 'Triangel with paper snake' signerad 283/360
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 februari 2014
kl 18:59:39
15/2 00:25:10
17 feb
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann